KAS MES ESAME.

UAB “IT paslaugų centras” – nuo 2017 metų veikianti įmonė, siūlanti įsigyti naudotą arba parduoti turimą Microsoft ar kt. programinę įrangą.

Nupirkdami iš įmonių programinę įrangą mes padedame išlaisvinti nenaudojamą kapitalą ir susigrąžinti dalį išlaidų kurios buvo panaudotos tos pačios programinės įrangos įsigijimui. Įgyta programinė įranga patenka į antrinę rinką (angl. second hand market), kurio dėka gali būti panaudota dar kartą, tik žymiai geresnėmis sąlygomis.

Mūsų įmonė jauna, tačiau darbuotojai turi sukaupę ne vienerius metus patirties IT srityje: rinkos išmanymas, patirtis su verslo valdymo sistemomis, jų integracijomis su Microsoft produkcija ir kt., leidžia ne tik patarti kokią programinės įrangos versiją naudoti, bet ir kaip sutaupyti.

Prieš nupirkdami programinę įrangą mes visada įsitikiname, kad iš gamintojo ji buvo įgyta legaliai, atitinka visus reikalavimus ir yra neapribota laike. Programinės įrangos perėmimas iš tiekėjo vyksta pagal griežtą procedūrą ir tik atlikus visus būtinus veiksmus ši programinė įranga yra perduodama naujajam jos savininkui, be jokios rizikos. Taip pat, įvykus sandoriui, užtikriname visišką konfidencialumą ir atitinkamais dokumentais garantuojame, kad ta pati programinė įranga nebus panaudota trečiųjų šalių nei dabar, nei ateityje.

Prieš kelis metus pradėję veiklą mes turime klientų tiek valstybiniame sektoriuje, tiek privačiame, kurie pasinaudojo mūsų paslaugomis tiek parduodant programinę įrangą, tiek sutaupant ją įsigijus.

Populiariausia programinė įranga 2019 metais:

  1. Microsoft Office 2016 Home & Business
  2. Microsoft Office 2019 Professional Plus
  3. Microsoft Office 2016 Standard
  4. Windows 10 Professional
  5. Microsoft Office 2013 Home & Business
  6. Microsoft Windows Server 2016 core
  7. Microsoft SQL Server 2016 Standard
  8. Microsoft Windows Server Remote Desktop Services 2016 User CAL
  9. Microsoft Windows Server 2016 User CAL
  10. Microsoft Windows Server 2012 R2

Naudota programinė įranga – tai programinė įranga, kuri pirmą kartą buvo parduota EEE erdvėje autorių teisių turėtojo ir vėliau perduota į antrinę rinką pakartotiniam naudojimui.

Įmonės savo programinę įrangą parduoda dėl įvairių priežasčių – restruktūrizacija, migravimas į debesis, atsinaujinimas, bankrotas ir pan.

Yra kelios priežastys. Pirmoji – sutaupote nemažą dalį lėšų; antroji – galite įsigyti tiek naujausias, tiek senesnes programinės įrangos versijas.

Nuo 2012 metų ESTT (Europos Sąjungos teisingumo teismas) sprendimo prekyba naudota programine įranga yra teisėta.

Kaina priklauso nuo programinės įrangos naujumo, aktualumo ir pasiūlos. Standartiškai, naujausios programinės įrangos kaina yra 20-30% pigesnė, nei perkant iš oficialių programinės įrangos platintojų. Senesnė p.į. – nuo 40% iki 70% pigiau.

KUO GALIME BŪTI JUMS NAUDINGI.

Galutiniams programinės įrangos vartotojams siūlome sutaupyti įsigyjant arba susigrąžinti dalį jau investuotų lėšų. IT priežiūros įmonėms suteikiame galimybę savo klientams pateikti ypač palankias programinės įrangos kainas.

ĮSIGYKITE

Mūsų kainos visada palankesnės nei gamintojo atstovo.

VISADA GERESNĖS KAINOS

Naujausios programinės įrangos versijos – apie 30% pigiau.

KONTAKTAI

PARDUOKITE

Susigrąžinkite pinigus už nebenaudojamą programinę įrangą.

SUSIGRĄŽINKITE PINIGUS

Atpirksime dalį jūsų išleistų pinigų nebereikalingai programinei įrangai įsigyti.

PARDUOKITE

PARTNERIAMS

Pasiūlykite savo klientams ypač palankias kainas programinei įrangai įsigyti.

BENDRAUKIME

Partneriams siūlome specialią kainodarą. Patenkinti klientų lūkesčiai – kelias į sėkmę.

PARTNERIAMS